CENÍK

Osobní konzultace (cca 45 - 60 minut)

Zahrnuje měření na bioimpedančním přístroji Tanita s interpretací výsledků (měření hmotnosti, procenta tělesného tuku, množství útrobního tuku, vody v těle, svalové hmoty, hodnoty bazálního metabolismu, metabolického věku, množství svalů a tuku v jednotlivých končetinách a trupu), zaslání grafů s výsledky měření na mail, rady a doporučení, edukace dle zakázky klienta. Lze rozebrat např. i stávající stravovací návyky, vhodnou pohybovou aktivitu, rizika plynoucí z nezdravého životního stylu, nebo si jen popovídat o výživě a jiné...

500 Kč

Osobní konzultace i s rozborem Vašeho záznamu běžného stravování (45 - 60 minut)

Zahrnuje měření na bioimpedančním přístroji Tanita popsané ve službě "Osobní konzultace" a dále pak je oproti službě "Osobní konzultace" součástí této služby  i rozbor Vašeho 5denního záznamu stravování, který mi zasíláte s předstihem před konzultací. Tuto možnost DOPORUČUJI, kdy Váš záznam stravování podrobně rozeberu co do makroživin (bílkovin, sacharidů, tuků, vlákniny) či průměrného množství přijímaných kalorií a jiného. Analýzu záznamu stravování pak na osobní konzultaci snadno propojíme s výsledky měření na bioimpedanční váze a mohu Vám podrobně vysvětlit, zda jíte málo či moc a kolik by přibližně bylo pro Váš cíl ideální. Ze záznamu stravování také zjistím, jaká je skladba Vašeho jídelníčku, mohu Vám tak doporučit konkrétně o jaké potraviny a proč by bylo žádoucí Váš běžný jídelníček doplnit..

600 Kč

Asistovaný nákup (cena za max 1 hodinu)

Ve Vámi vybraném obchodě v Hustopečích s Vámi provedu nákup, doporučím Vám, co nakupovat a čemu se naopak při nákupu vyhnout.

300 Kč

Individuální tréninky v posilovně

Provedení základní diagnostiky (zkrácené a oslabené svaly) a následné tréninky se zaměřením na odstranění těchto svalových dysbalancí, tvarování postavy, vedení při tréninku, ukázka cviků, dohled nad jejich správným provedením...

Tréninky po domluvě ve všední dny v odpoledních či podvečerních hodinách, o víkendu pak dle domluvy. Máte-li nějaká zdravotní omezení (úrazy, vysoký či nízký krevní tlak, cukrovka...), je žádoucí, když mi dopředu donesete potvrzení od lékaře s tím, co můžete a nemůžete cvičit (je to prevence především pro Vás, abyste si cvičením neublížili).

Cena je uvedena za jednu tréninkovou jednotku (60 minut), kdy je za jednu tréninkovou jednotku počítána i úvodní svalová diagnostika. V ceně není zahrnuto Vaše vstupné do posilovny.


Tréninková jednotka ve Fitness Bobo ("Za Komínem")  Židlochovice                                                                             

                                                                450 Kč


Tréninková jednotka v posilovně v areálu Spozam Hustopeče (v budově s krytým bazénem)                                            350 Kč

Balíček č. 1 ,,Nastartujme změnu" (měsíční balíček)

Zahrnuje:

  • 3x měření na segmentální váze Tanita (zaslání výsledků na mail v podobě grafů)
  • na základě rozboru Vašeho 5-ti denního zápisu stravy rozbor aktuální stravy (včetně obsahu makroživin)
  • úvodní konzultaci s doporučeními na základě cíle (vhodné potraviny, pohyb...)
  • individuální jídelníček přesně na míru na základě cíle a úvodního měření (7 variant - všechny jsou nastavené na stejné množství kalorií a makroživin, kdy je na Vás, na kterou variantu dne budete mít zrovna chuť)
  • měsíční mailová a sms podpora
  • edukační materiál

2.200 Kč

Balíček č. 2 ,,Nastartujme změnu a pokračujme v ní"               (3-měsíční balíček)

Zahrnuje:

  • obsah balíčku č. 1, kdy počet měření na segmentální váze není 3x, ale 7x
  • mailovou a sms podporu po dobu tří měsíců
  • na základě jednotlivých průběžných měření úpravu jídelníčku dle individuálních aktuálních pokroků (přenastavení množství kalorií, množství makroživin - bílkovin, sacharidů a tuků...)
  • úprava jídelníčku dle individuálních požadavků

6.000 Kč

Balíček č. 3 ,,Nastartujme změnu - dvojice" (měsíční balíček)

Balíček zahrnuje obsah balíčku č. 1, kdy je v případě dvojice jeho cena pro dvojici ve výši 3.600 Kč - samozřejmě je s každým z dvojice pracováno individuálně a má nastavené parametry jídelníčku pro svoje potřeby a  cíle. Výhodou může být vzájemná motivace a podpora dvojice, kdy můžete navzájem i ,,soutěžit" v dosaženém úspěchu.

4.000 Kč

Balíček č. 4 ,,Nastartujme změnu a pokračujme v ní - dvojice" (3-měsíční balíček)

Balíček zahrnuje obsah balíčku č. 2, kdy je v případě dvojice jeho cena pro dvojici ve výši 9.990 Kč - samozřejmě je s každým z dvojice pracováno individuálně a má nastavené parametry jídelníčku pro svoje potřeby a cíle. Výhodou může být vzájemná motivace a podpora dvojice, kdy můžete navzájem i ,,soutěžit" v dosaženém úspěchu.

10.990 Kč

Balíček č. 5 ,,Pět tréninkových lekcí v posilovně"

Balíček zahrnuje 5 tréninkových jednotek v jedné z posiloven níže.

Provedení základní diagnostiky (zkrácené a oslabené svaly) a následné tréninky se zaměřením na odstranění těchto svalových dysbalancí, tvarování postavy, vedení při tréninku, ukázka cviků, dohled nad jejich správným provedením, sestavení tréninkového plánu...

Tréninky po domluvě ve všední dny v odpoledních či podvečerních hodinách, o víkendu pak dle domluvy. Máte-li nějaká zdravotní omezení (úrazy, vysoký či nízký krevní tlak, cukrovka...), je žádoucí, když mi dopředu donesete potvrzení od lékaře s tím, co můžete a nemůžete cvičit (je to prevence především pro Vás, abyste si cvičením neublížili).

Jedna tréninková jednotka je v délce 60 minut, kdy je za jednu tréninkovou jednotku počítána i úvodní svalová diagnostika. V ceně není zahrnuto Vaše vstupné do posilovny. Platnost balíčku č. 5 jsou 3 měsíce od zakoupení balíčku (u dárkového poukazu pak dle domluvy).


Balíček pěti tréninkových jednotek ve Fitness Bobo ("Za Komínem") Židlochovice                                                                    2 100 Kč


Balíček pěti tréninkových jednotek v posilovně v areálu Spozam Hustopeče (v budově s krytým bazénem)     1 600 Kč


Při využití nabídky balíčků č. 1 - 4 je platba hrazena předem před zhotovením jídelníčku. Finanční prostředky za nevyužité služby se nevrací. Balíčky 1 - 4 jsou aktivovány a jejich časová platnost běží od doby, kdy Vám předám vyhotovený jídelníček (emailem, osobně, poštou...). Prvotní zakázka přes kontaktní formulář nebo mail je samozřejmě nezpoplatněná.

Před měřením na bioimpedančním přístroji doporučuji cca 2h nejíst a nepít z důvodu zkreslení výsledků. Budete-li chtít využít nabídku některého z balíčků nebo i osobní konzultaci, bylo by ideální zaslat mi před úvodní konzultací 5-ti denní, co nejpřesnější zápis stravování (ideálně i s víkendovými dny). Ten budu následně analyzovat. Pokud byste měli i výsledky krevních testů, bylo by to též vhodným podkladem (hodnota glykémie, cholesterolu, HDL cholesterolu, LDL cholesterolu, TAG...). Jídelníčky zpracovávám v aplikaci pro profesionály DietSystem App s. r. o.

Balíček č. 5 se hradí dopředu v plné výši, kdy při jeho nevyužití po dobu platnosti balíčku tento propadá.

Dárkový poukaz na balíček služeb lze vystavit v předem dohodnuté hodnotě nebo přímo na vybranou službu (balíček). Dárkový poukaz je možno po předchozí domluvě vyzvednout osobně nebo při platbě předem zaslat na email elektronicky. 

Ceník je platný ke dni 1. 3. 2024