Martin Kurka - finalista prestižní soutěže Muž roku (ročník 2016)

,,S jídelníčkem od Pavla se mi podařilo nabrat 3 kg kvalitní hmoty při udržení nízké hladiny tuku. Nejdřív jsme společně prokonzultovali můj způsob stravování, mé cíle a případné preference při výběru vhodných jídel. Jídelníček nedodržuji striktně, ale slouží mi jako vodítko ke správnému stravování, a i přesto se mi podařilo zlepšit cílové hodnoty. Spolupráci s Pavlem mohu jedině doporučit a musím říct, že je vidět, že to, co dělá, jej baví".

Klientka Šárka - zredukovala 10 kg čistého tuku během půl roku (recenzi najdete na mém FB v sekci Recenze)

,,Profesionální, poctivý, rozumný, pečlivý, laskavý a pečující přístup s výbornými výsledky. Velmi doporučuji."

,,Ráda bych se podělila o osobní zkušenost s prací Pavla: Jídelníček s Pavlem jsme nastavili tak, že jsem chtěla shodit tuk a změnit životosprávu. Za půl roku se mi podařilo shodit 10 kg tuku a začít se k tomu hýbat. Oboje mi dělá moc dobře a ráda bych v tom pokračovala. Na Pavlově přístupu se mi moc líbí, že sám tímto způsobem žije a hlavně, že ho to baví a věří tomu. A tak mě uměl pro mě správně podpořit a namotivovat. Když jsem se naučila nakupovat a připravovat si jídlo předem, už to šlo tak nějak "samo". Co bylo pro mě, jako pro hodně velkého mlsouna, skvělé, že jsem mohla i mlsat a vařit si oblíbená jídla, ale v rozumnější a zdravější variantě. To mi hodně vyhovovalo. V každém případě upřímně doporučuji a Pavlovi přeji hodně radosti v tom, co dělá a dělá to opravdu dobře!"


Recenze od klientky Dany (recenzi najdete i na mém FB v sekci Recenze)

,,Dobrý den,chtěla bych touto cestou poděkovat panu Furchovi za jeho pomoc při přechodu na zdravý životní styl. Podařilo se mu sestavit skvělý jídelníček,který se mi ani po 4 měsících dodržování nepřejedl,ba právě naopak se každý den těším na jinou dobrůtku.Jeho zásluhou mám dole 12 kg,ale hlavně se mi velice snížil cukr v krvi,klesl krevní tlak a také ostatní hodnoty dle rozboru krve. Takovou pochvalu od lékaře jsem již dlouho neslyšela. Takže na závěr - služby a rady Pavla Furcha každému doporučuji."


Recenze od klienta Davida (recenzi najdete i na mém FB v sekci Recenze)

,,Skvělý člověk na pravém místě. Velice ochotně mi pomohl nastartovat životní změnu. Nejen, ze mi sestavil ideální jídelníček na míru s chutnými jídly. Navíc jeho konzultace či sezení každému dokáží si srovnat věci v hlavě a pomohou mu naskočit na ideální cestu. Už po dvou měsících jeho a mé práce vidím na sobě výraznější výsledky. S Pavlem budu nadále pokračovat ve spolupráci, protože to stojí za to 💪"

Recenze od paní Kateřiny (recenzi najdete i na mém FB v sekci Recenze)

Je to rok od mého prvního měření u Pavla. Šla jsem k němu se spoustou otazníků, zda mi bude moct poradit, když nejím syrovou zeleninu. Myslela jsem, že mi nebude rady ani pomoci. Mýlila jsem se a Pavel mi s trpělivostí vysvětlil že i s tímto blokem se da jíst zdravě a vyváženě. Zkrátím to: Je strašně fajn člověk, do roka a do dne jsem pod jeho kontrolou sundala tolik kostek másla, že bych mohla upéct vánoční cukroví pro celou vesnici Promiňte Pavle, ale s tím máslem jste mě fakt dostal Určitě doporučuji jeho služby a jeho rady si berte k srdci. Pavle, děkuji.

Recenze od pana Jiřího a přítelkyně (recenzi najdete i na mém FB v sekci Recenze)

Vyčerpávající množství informací, perfektní vysvětlení problematiky stravování. Osobní rozsáhlý rozbor při konzultaci. Odnesli jsme si s ženou obrovskou porci rad a doporučení. Pan Pavel vám prodá cenné rady a doporučení, žádné zázračné pilule, v tom tento skvělý výživových poradce opravdu nejede. Uslyšíte hodnou i zlou pravdu o svém těle, ovšem podanou velmi citlivě, promyšleně a s nadhledem. HODNOTÍME VELICE KLADNĚ A VŠEM VŘELE DOPORUČUJEME M+J 


Recenze od paní Petry (recenzi najdete i na mém FB v sekci Recenze)

"S konzultací jsme byli naprosto spokojeni. Můžeme jen doporučit. Pan Furch je opravdu odborník a člověk na správném místě"


Recenze od paní Dagmar (recenzi najdete i na mém FB v sekci Recenze)

,,Děkuji Pavlovi za rady a rozbor mého stravování.Všem můžu jen doporučit."


Recenze od paní Vlasty (recenzi najdete i na mém FB v sekci Recenze)

"Ráda bych Vám touto cestou poděkovala za rozbor jídelníčku, analýzu a následnou konzultaci. Získala jsem mnoho nových poznatků v oblasti zdravého životního stylu. Budu se snažit Vašimi radami řídit, aby to příští měření dopadlo na 1*"


Recenze od slečny/paní Báry :-) (recenzi najdete i na mém FB v sekci Recenze)

"S Pavlom som absolvovala meranie na osobnej váhe Tanita s následným podrobným rozborom výsledku a pár osobných tréningov vďaka ktorým môžem začať cvičiť sama a čo je hlavné, technicky správne. Určite by som odporučila jeho služby pre každého kto sa chce dozvedieť viac o zložení a stavbe svojho tela (tuk,svaly..), poprípade zistenie disbalancií s ktorými vie človek ďalej pracovať a napraviť ich. Okrem toho že má množstvo vedomostí a pôsobí tak profesionálne, je aj veľmi milý a príjemný človek. Moc ti ešte raz za všetko ďakujem!"


Recenze od paní Petry (recenzi najdete i na mém FB v sekci Recenze)

"Děkuji za profesionální, ale zároveň lidský přístup. Byla jsem na měření včetně konzultace a jsem spokojená. Vše řádně a srozumitelně vysvětleno. Výsledky měření z přístroje Tanita už mi přistály i na mailu. Bezproblémová a vstřícná komunikace. Za mě přístup na 1*."

Recenze od paní Petry (recenzi najdete i na mém FB v sekci Recenze)

Ráda bych touto cestou poděkovala Pavlovi za jeho čas, ochotu a milé jednání. Absolvovala jsem u něj měření na osobní váze Tanita s následným podrobným vysvětlením výsledků. Na Pavlovi se mi libí jeho taktní přístup, neposuzuje, nepoučuje. Velmi ochotně odpovídá na otázky. Z odpovědí je znát, že dané tématice velmi rozumí a zároveň ho tato práce naplňuje a dělá ji srdcem. Pavla velmi doporučuji! 


Recenze od klienta Honzy (recenzi najdete i na mém FB v sekci Recenze)

"Přátelský a profesionální přístup, vřele doporučuji"


Recenze od rodiny Kaňových (recenzi najdete i na mém FB v sekci Recenze)

"Skvělý přístup, profesionální i přátelský. Celá naše rodina má díky dobrému vedení viditelné výsledky. Všem potřebným mohu jen doporučit"

Komentář od paní Kateřiny po účasti na Půlhodince s výživovým poradcem

Děkujeme za přínosné povídání a za možnost získat přehled o svém aktuálním tělesném stavu. Setkání mě nakoplo a inspirovalo k přípravě pestřejší a chutné stravy. Ochutnávka výborná. A hlavně skvělý individuální přístup s radami, které opravdu dávají smysl !!! Doporučuji  


Výsledky mé vlastní redukce v období 31.3.2019 - 29.6.2019

Moje redukce 31.3.2019-29.6.2019

Moje vlastní 3-měsíční redukce před létem. Před jejím počátkem jsem neměl špatné hodnoty tuku, kdy jsem se pohyboval ve zdravém rozmezí (v mém věku do 20% tuku ), ale do plavek chci přeci jen trochu vypadat a jakožto sportovec je dobré, když bude % tuku na nízkých hodnotách. Přes zimu jsem se trochu méně hlídal, tak mělo být z čeho redukci dělat :-) Za tři měsíce jsem tedy shodil 5 kg čistého tuku při zachování a i lehkého navýšení svalové hmoty. Toto je přibližně ideální rychlost redukce, aby neškodila zdraví.

Přitom jsem se nějak výrazně neomezoval, pouze jsem upravil množství přijaté stravy, ale i tak mi stále přišlo, že jím dostatečně. Vhodné potraviny jím vesměs pořád, jak v objemu, tak v redukci, takže skladbu potravin jsem neměnil, pouze množství stravy a přidání lehké kardio aktivity (rychlá chůze a kolo). I v redukčním období jím v drtivé většině zdravě a přesto chutně :-) Ano, občas též zhřeším, jsem také jen člověk, ale přiměřeně, kdy je hřešení jen občasné a přiměřené. Na mém facebooku pod výživovýporadce-hustopeče najdete mimo jiné i několik receptů na zdravé vynikající dobroty :-)

Pokud se snažíte o redukci, a nevíte, jak na to, můžete se na mě obrátit a zkusíme na tom společně zapracovat...