Martin Kurka - finalista prestižní soutěže Muž roku (ročník 2016)

,,S jídelníčkem od Pavla se mi podařilo nabrat 3 kg kvalitní hmoty při udržení nízké hladiny tuku. Nejdřív jsme společně prokonzultovali můj způsob stravování, mé cíle a případné preference při výběru vhodných jídel. Jídelníček nedodržuji striktně, ale slouží mi jako vodítko ke správnému stravování, a i přesto se mi podařilo zlepšit cílové hodnoty. Spolupráci s Pavlem mohu jedině doporučit a musím říct, že je vidět, že to, co dělá, jej baví".

Klientka Šárka - zredukovala 10 kg čistého tuku během půl roku (recenzi najdete na mém FB)

,,Profesionální, poctivý, rozumný, pečlivý, laskavý a pečující přístup s výbornými výsledky. Velmi doporučuji."

,,Ráda bych se podělila o osobní zkušenost s prací Pavla: Jídelníček s Pavlem jsme nastavili tak, že jsem chtěla shodit tuk a změnit životosprávu. Za půl roku se mi podařilo shodit 10 kg tuku a začít se k tomu hýbat. Oboje mi dělá moc dobře a ráda bych v tom pokračovala. Na Pavlově přístupu se mi moc líbí, že sám tímto způsobem žije a hlavně, že ho to baví a věří tomu. A tak mě uměl pro mě správně podpořit a namotivovat. Když jsem se naučila nakupovat a připravovat si jídlo předem, už to šlo tak nějak "samo". Co bylo pro mě, jako pro hodně velkého mlsouna, skvělé, že jsem mohla i mlsat a vařit si oblíbená jídla, ale v rozumnější a zdravější variantě. To mi hodně vyhovovalo. V každém případě upřímně doporučuji a Pavlovi přeji hodně radosti v tom, co dělá a dělá to opravdu dobře!"


Recenze od klientky Dany (najdete ji vloženou na mém FB)

,,Dobrý den,chtěla bych touto cestou poděkovat panu Furchovi za jeho pomoc při přechodu na zdravý životní styl. Podařilo se mu sestavit skvělý jídelníček,který se mi ani po 4 měsících dodržování nepřejedl,ba právě naopak se každý den těším na jinou dobrůtku.Jeho zásluhou mám dole 12 kg,ale hlavně se mi velice snížil cukr v krvi,klesl krevní tlak a také ostatní hodnoty dle rozboru krve. Takovou pochvalu od lékaře jsem již dlouho neslyšela. Takže na závěr - služby a rady Pavla Furcha každému doporučuji."


Recenze od klienta Davida (najdete ji vloženou na mém FB)

,,Skvělý člověk na pravém místě. Velice ochotně mi pomohl nastartovat životní změnu. Nejen, ze mi sestavil ideální jídelníček na míru s chutnými jídly. Navíc jeho konzultace či sezení každému dokáží si srovnat věci v hlavě a pomohou mu naskočit na ideální cestu. Už po dvou měsících jeho a mé práce vidím na sobě výraznější výsledky. S Pavlem budu nadále pokračovat ve spolupráci, protože to stojí za to 💪"


Recenze od paní Petry (recenzi najdete i na mém FB v sekci Hodnocení)

"S konzultací jsme byli naprosto spokojeni. Můžeme jen doporučit. Pan Furch je opravdu odborník a člověk na správném místě"


Recenze od paní Dagmar (recenzi najdete i na mém FB v sekci Hodnocení)

,,Děkuji Pavlovi za rady a rozbor mého stravování.Všem můžu jen doporučit."


Recenze od paní Vlasty (recenzi najdete i na mém FB v sekci Hodnocení)

"Ráda bych Vám touto cestou poděkovala za rozbor jídelníčku, analýzu a následnou konzultaci. Získala jsem mnoho nových poznatků v oblasti zdravého životního stylu. Budu se snažit Vašimi radami řídit, aby to příští měření dopadlo na 1*"


Recenze od slečny/paní Báry :-) (recenzi najdete i na mém FB v sekci Hodnocení)

"S Pavlom som absolvovala meranie na osobnej váhe Tanita s následným podrobným rozborom výsledku a pár osobných tréningov vďaka ktorým môžem začať cvičiť sama a čo je hlavné, technicky správne. Určite by som odporučila jeho služby pre každého kto sa chce dozvedieť viac o zložení a stavbe svojho tela (tuk,svaly..), poprípade zistenie disbalancií s ktorými vie človek ďalej pracovať a napraviť ich. Okrem toho že má množstvo vedomostí a pôsobí tak profesionálne, je aj veľmi milý a príjemný človek. Moc ti ešte raz za všetko ďakujem!"


Recenze od paní Petry (recenzi najdete i na mém FB v sekci Hodnocení)

"Děkuji za profesionální, ale zároveň lidský přístup. Byla jsem na měření včetně konzultace a jsem spokojená. Vše řádně a srozumitelně vysvětleno. Výsledky měření z přístroje Tanita už mi přistály i na mailu. Bezproblémová a vstřícná komunikace. Za mě přístup na 1*."


Recenze od klienta Honzy (recenzi najdete i na mém FB v sekci Hodnocení)

"Přátelský a profesionální přístup, vřele doporučuji"


Recenze od rodiny Kaňových (recenzi najdete i na mém FB v sekci Hodnocení)

"Skvělý přístup, profesionální i přátelský. Celá naše rodina má díky dobrému vedení viditelné výsledky. Všem potřebným mohu jen doporučit"


Výsledky mé vlastní redukce v období 31.3.2019 - 29.6.2019

Moje redukce 31.3.2019-29.6.2019

Moje vlastní 3-měsíční redukce před létem. Před jejím počátkem jsem neměl špatné hodnoty tuku, kdy jsem se pohyboval ve zdravém rozmezí (v mém věku do 20% tuku ), ale do plavek chci přeci jen trochu vypadat a jakožto sportovec je dobré, když bude % tuku na nízkých hodnotách. Přes zimu jsem se trochu méně hlídal, tak mělo být z čeho redukci dělat :-) Za tři měsíce jsem tedy shodil 5 kg čistého tuku při zachování a i lehkého navýšení svalové hmoty. Toto je přibližně ideální rychlost redukce, aby neškodila zdraví.

Přitom jsem se nějak výrazně neomezoval, pouze jsem upravil množství přijaté stravy, ale i tak mi stále přišlo, že jím dostatečně. Vhodné potraviny jím vesměs pořád, jak v objemu, tak v redukci, takže skladbu potravin jsem neměnil, pouze množství stravy a přidání lehké kardio aktivity (rychlá chůze a kolo). I v redukčním období jím v drtivé většině zdravě a přesto chutně :-) Ano, občas též zhřeším, jsem také jen člověk, ale přiměřeně, kdy je hřešení jen občasné a přiměřené. Na mém facebooku pod výživovýporadce-hustopeče najdete mimo jiné i několik receptů na zdravé vynikající dobroty :-)

Pokud se snažíte o redukci, a nevíte, jak na to, můžete se na mě obrátit a zkusíme na tom společně zapracovat...