O mně


Jmenuji se Pavel a žiji v Hustopečích u Brna. O zdravý životní styl se zajímám již mnoho let. Neustále se dále vzdělávám v oblasti zdraví, především v oblasti stravy a sportu. Dříve jsem byl, tak jako snad každý, zmatený ze spousty protiřečných informací a mýtů, které se na nás valí ze všech stran. Veškeré základy v oblasti výživy jsem si však upevnil a značně rozšířil absolvováním rekvalifikačního kurzu PORADCE PRO VÝŽIVU u Fitness institutu Brno, kde jsem si díky odborníkům na slovo vzaté upevnil veškeré dosud získané znalosti a rozšířil si je značně do hloubky. Díky tomuto vzdělání již dále netápu v hromadě informací, ale mám je seskládané tak, aby fungovaly v praxi nebo si z nich dokázal vybrat ty správné. I když samozřejmě nevím vše a je obtížné znalostmi pokrýt tak velké pole působnosti, jakým výživa je. 

Absolvoval jsem také rekvalifikační vzdělání ve Fitness akademii Ronnie, kde jsem získal licenci FITNESS INSTRUKTORA.


Rád se věnuji pohybu a žiji aktivně, kdy pohyb a chůze je pro nás již od pradávna tou nejpřirozenější čiností. Pravidelně cvičím v posilovně, vyjedu si na kole, zaběhám. Mám ale rád i klidnější relax - shlédnutí filmu, četbu, přírodu, houbaření, rybaření, práci na zahrádce, dovolená u moře v Chorvatsku... :-)

V dnešní uspěchané době plné stresu se snažím dobíjet si neustále energii, kdy ji nejlépe dobiji tím, že vyběhnu nebo na kole vyjedu do přírody, kde se rád kochám nádherným pohledem na Pálavu a jezera pod ní. Během celého roku nabírám energii i v posilovně, kde se sice fyzicky unavím, ale odcházím duševně odpočatý, odproštěný od stresů a plný endorfinů :-)

Každý klient je pro mě výzvou a naplňuje mě pocit, že se nám společně podaří dosáhnout vytoužené změny, navození lepšího duševního stavu, klienti se cítí lépe, zvýší si sebevědomí...