CENÍK

Základní měření přístrojem Tanita bez konzultace

Tzv. bioimpedanční analýza - váha změří hmotnost, procento tělesného tuku, úroveň útrobního viscerálního tuku, vodu v těle, množství svalové hmoty, hmotnost kostí, hodnotu bazálního metabolismu, metabolický věk, segmentální množství svalů a tuku v jednotlivých končetinách a trupu (měření je nevhodné pro osoby se srdečním kardiostimulátorem a pro těhotné ženy).

Měření trvá cca 10 minut. Výsledek je možno zaslat ve formě grafu na mail.

100 Kč

Osobní konzultace (cca 30 - 50 minut)

Zahrnuje základní měření na přístroji Tanita s interpretací výsledků, rady a doporučení, edukace dle zakázky klienta. Lze rozebrat např. i stávající stravovací návyky, vhodnou pohybovou aktivitu, rizika plynoucí z nezdravého životního stylu, zažité mýty ve výživě, nebo si jen popovídat o výživě a jiné

490 Kč

Asistovaný nákup (cena za max 1 hodinu)

Ve Vámi vybraném obchodě v Hustopečích s Vámi provedu nákup, doporučím Vám, co nakupovat a čemu se naopak při nákupu vyhnout.

390 Kč

Individuální tréninky v posilovně

Provedení základní diagnostiky (zkrácené a oslabené svaly) a následné tréninky se zaměřením na odstranění těchto svalových dysbalancí, vedení při tréninku, ukázka cviků, dohled nad jejich správným provedením, sestavení tréninkového plánu...

Tréninky po domluvě ve všední dny v odpoledních či podvečerních hodinách, o víkendu pak dle domluvy. Máte-li nějaká zdravotní omezení (úrazy, vysoký či nízký krevní tlak, cukrovka...), je žádoucí, když mi dopředu donesete potvrzení od lékaře s tím, co můžete a nemůžete cvičit (je to prevence především pro Vás, abyste si cvičením neublížili).

Cena je uvedena za jednu tréninkovou jednotku (60 minut), kdy je za jednu tréninkovou jednotku počítána i úvodní svalová diagnostika. V ceně není zahrnuto Vaše vstupné do posilovny.


Tréninková jednotka ve Fitness Bobo ("Za Komínem")  Židlochovice                                                                          350 Kč


Tréninková jednotka v posilovně v areálu Spozam Hustopeče (v budově s krytým bazénem)                                            350 Kč

Balíček č. 1 ,,Nastartujme změnu" (měsíční balíček)

Zahrnuje:

 • 3x měření na segmentální váze Tanita (tisk výsledků nebo zaslání na mail i v podobě grafů)
 • na základě rozboru Vašeho 5-ti denního zápisu stravy rozbor aktuální stravy (včetně obsahu makroživin)
 • úvodní konzultace s doporučeními na základě cíle (vhodné potraviny, pohyb...)
 • společné vyplnění vstupního dotazníku (lze vyplnit i předem)
 • 7-denní individuální jídelníček přesně na míru na základě cíle a úvodního měření (všech 7 dní je nastavených na stejné množství kalorií a makroživin, kdy je na Vás, na kterou variantu dne budete mít zrovna chuť)
 • měsíční mailová a sms podpora
 • průběžné zasílání edukačních materiálů

1.990 Kč

Balíček č. 2 ,,Nastartujme změnu a pokračujme v ní"               (3-měsíční balíček)

Zahrnuje:

 • obsah balíčku č. 1, kdy počet měření na segmentální váze není 3x, ale 7x
 • mailovou a sms podporu po dobu tří měsíců
 • na základě jednotlivých průběžných měření úpravu jídelníčku dle individuálních aktuálních pokroků (přenastavení množství denních kalorií, množství makroživin - bílkovin, sacharidů a tuků...)
 • úprava jídelníčku dle individuálních požadavků

5.500 Kč

Balíček č. 3 ,,Nastartujme změnu - dvojice" (měsíční balíček)

Balíček zahrnuje obsah balíčku č. 1, kdy je v případě dvojice jeho cena pro dvojici ve výši 3.600 Kč - samozřejmě je s každým z dvojice pracováno individuálně a má nastavené parametry jídelníčku pro svoje potřeby a  cíle. Výhodou může být vzájemná motivace a podpora dvojice, kdy můžete navzájem i ,,soutěžit" v dosaženém úspěchu.

3.600 Kč

Balíček č. 4 ,,Nastartujme změnu a pokračujme v ní - dvojice" (3-měsíční balíček)

Balíček zahrnuje obsah balíčku č. 2, kdy je v případě dvojice jeho cena pro dvojici ve výši 10.000 Kč - samozřejmě je s každým z dvojice pracováno individuálně a má nastavené parametry jídelníčku pro svoje potřeby a cíle. Výhodou může být vzájemná motivace a podpora dvojice, kdy můžete navzájem i ,,soutěžit" v dosaženém úspěchu.

9.990 Kč

Balíček č. 5 ,,Pět tréninkových lekcí v posilovně"

Balíček zahrnuje 5 tréninkových jednotek v jedné z posiloven níže.

Provedení základní diagnostiky (zkrácené a oslabené svaly) a následné tréninky se zaměřením na odstranění těchto svalových dysbalancí, vedení při tréninku, ukázka cviků, dohled nad jejich správným provedením, sestavení tréninkového plánu...

Tréninky po domluvě ve všední dny v odpoledních či podvečerních hodinách, o víkendu pak dle domluvy. Máte-li nějaká zdravotní omezení (úrazy, vysoký či nízký krevní tlak, cukrovka...), je žádoucí, když mi dopředu donesete potvrzení od lékaře s tím, co můžete a nemůžete cvičit (je to prevence především pro Vás, abyste si cvičením neublížili).

Jedna tréninková jednotka je v délce 60 minut, kdy je za jednu tréninkovou jednotku počítána i úvodní svalová diagnostika. V ceně není zahrnuto Vaše vstupné do posilovny. Platnost balíčku č. 5 jsou 3 měsíce od zakoupení balíčku (u dárkového poukazu pak dle domluvy).


Balíček pěti tréninkových jednotek ve Fitness Bobo ("Za Komínem") Židlochovice                                                  1 600 Kč


Balíček pěti tréninkových jednotek v posilovně v areálu Spozam Hustopeče (v budově s krytým bazénem)     1 600 Kč


Při využití nabídky balíčků č. 1 - 4 je dopředu hrazena záloha ve výši 50 % ceny balíčku. Doplatek ceny je následně doplacen do 7 dní po předání vyhotoveného jídelníčku. Záloha je nevratná! Finanční prostředky za nevyužité služby se nevrací. Balíčky 1 - 4 jsou aktivovány a jejich časová platnost běží od doby, kdy Vám předám vyhotovený jídelníček (emailem, osobně, poštou...). Prvotní zakázka přes kontaktní formulář nebo mail je samozřejmě nezpoplatněná.

Před měřením na bioimpedančním přístroji doporučuji cca 2h nejíst a nepít z důvodu zkreslení výsledků. Budete-li chtít využít nabídku některého z balíčků nebo i osobní konzultaci, bylo by ideální dojít na úvodní konzultaci již s 5-ti denním co nejpřesnějším zápisem stravování (ideálně i s víkendovými dny). Ten budu následně analyzovat. Pokud byste měli i výsledky krevních testů, bylo by to též vhodným podkladem (hodnota glykémie, cholesterolu, HDL cholesterolu, LDL cholesterolu, TAG...). Jídelníčky zpracovávám v aplikaci pro profesionály DietSystem App s. r. o.

Balíček č. 5 se hradí dopředu v plné výši, kdy při jeho nevyužití po dobu platnosti balíčku tento propadá.

Dárkový poukaz na balíček služeb lze vystavit v předem dohodnuté hodnotě nebo přímo na vybranou službu (balíček). Dárkový poukaz je možno po předchozí domluvě vyzvednout osobně nebo při platbě předem zaslat na email elektronicky.